Barbora Balúchová, ktorá v súčasnosti očakáva 10. potomka multiotecka Borisa Kollára, sa okrem spevu venuje aj podnikateľskej činnosti. V Bratislave je majiteľkou salónu krásy, na ktorého kozmetické služby láka všetky ženy aj prostredníctvom sociálnych sietí. Nie všetky sa však zhodujú na tom, že ide o zaručenú kvalitu!

Exsuperstaristka Barbora Balúchová v sebe nezaprie podnikateľského ducha a v hlavnom meste vlastní salón krásy, na ktorý sa v dnešných dňoch zvalila obrovská vlna kritiky. Služby ako kozmetické ošetrenia, permanentný make-up, aplikácia mihalníc, nechtový dizajn, pedikúra, masáže či dokonca veštenie-poradenstvo boli zo strany nespokojných zákazníčok znesené pod čiernu zem. Profesionálny tím, ktorým sa Barbora prezentuje, prešiel poriadnou vlnou kritiky, no nitka suchá neostala ani na samotnej majiteľke!

barbora

,,Nakoľko sa mi po týždni slečna Balúchova neozvala, tak sa chcem s vami podeliť o moju skúsenosť s týmto tváriac sa profesionálnym salónom. Objednala som sa cez online formulár na mihalnice (nikde nebolo uvedené, že online formulár nefunguje) ku Katke. Prišiel mi, samozrejme, aj potvrdzujúci email. Prišla som na dohodnutý čas, ešte k tomu v predstihu 10 min.” Ako uzatvára zákazníčka Zuzana, až priamo na mieste bola informovaná, že slečna, ku ktorej bola objednaná, už v salóne nepracuje a dokonca za ňu nebola vyhľadaná ani náhrada.

Ďalšia zákazníčka sa podelila o svoju skúsenosť s prístupom salónu pekne z ostra a o svojom nevšednom zážitku informovala všetkých potenciálnych zákazníkov.

baluch

1 2 3 4 5 6 7

Foto: Facebook, zlavomat.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)