Túžia po dokonalosti a jediný spôsob, ako ju môžu dosiahnuť, vidia v plastikách! Živá Barbie a Ken, to sú prezývky, ktoré im doslova lichotia. Títo dvaja mladí ľudia sú posadnutí výzorom umelohmotných bábik a robia všetko preto, aby boli ich vernými kópiami. Má to ale jeden háčik – nedokážu si nájsť partnerov, ktorí by tolerovali ich životný štýl. Ani sa nečudujeme, hraničí to so zdravým rozumom a stojí ich to pekný balík peňazí!

Justin Jedlica je 36-ročný muž, ktorý rozhodne nepotrebuje vyhladzovať vrásky plastikami. Napriek tomu svoje telo považuje za nedokonalé a podstupuje stovky chirurgických zákrokov, aby sa čo najviac priblížil bábike na hranie – Kenovi. Justin si dal svoje telo vylepšiť už neuveriteľných viac ako 340-krát! Ihla sa dotkla asi každého centimetra jeho tela. Niekoľkokrát si nechal vylepšiť nos a do ramien, bicepsov či pozadia mu vložili silikónové implantáty. Máloktorá z vás by zrejme uverila, že táto kreatúra má slovenské korene. Jeho rodičia William a Tanya pochádzajú z Bratislavy, no samotný Justin Slovensko nikdy nenavštívil.

Jeho kamoška Pixee Fox tiež nezaostáva. Aj keď si táto 26-ročná blondínka dopriala „len“ 17 estetických zákrokov, sú dosť očividné. Jej vzorom je bábika Barbie, a preto si Pixee okrem iného nechala vyoperovať 6 rebier! A odkiaľ na to zobrala peniaze? Od svojich milencov! Napriek tomu ani jeden z menovaných nemá v láske šťastie. Justin sa po troch rokoch rozviedol a Pixee si nedokáže nájsť chlapa. Vyzerá to tak, že málokto sa s ich vášňou v „zdokonalovaní“ dokáže stotožniť. „Je ľahké získať pozornosť ostatných ľudí. Ale je ťažké nájsť niekoho, kto by bol ochotný zdieľať tento môj životný štýl. Pretože to je životný štýl,“ vyjadrila sa živá Barbie. Každý sme nejaký, no toto je trošku extrém, nemyslíte?

Ako sa hovorí, so slávou prichádza moc, ale nie každý ju dokáže uniesť. Niečo podobné sa pravdepodobne stalo v manželstve Justina Jedlicu. Plastikový maniak sa menil nielen zvonku, ale aj zvnútra a jeho osobnosť sa tak zmenila, že s manželom ďalej nedokázali fungovať v spoločnej domácnosti. Pixee má iný problém, podľa jej slov nemá čas loviť mužov, pretože výzor, o ktorý sa snaží, je veľký záväzok. „Denne trávim päť hodín v posilňovni, aby som vyzerala tak, ako vyzerám,“ vysvetlila blondínka. Ešte šťastie, že tieto dve zlomené srdiečka majú jeden druhého, aby sa mohli podporovať v netradičnej záľube. Spoznali sa pri natáčaní programu o ich vzhľade a okamžite si padli do oka.

 

 

 

 

 

 

Zdroj: prozeny.blesk.cz | Foto: Instagram