Speváčka Barbara Haščáková predstavovala v minulosti pre mladé dievčatá jeden z najväčších vzorov. Jej cédečká išli ako na dračku, no po rozpade hudobného dua s kolegom a priateľom Erikom Arestom sa kráska odsťahovala za oceán. Kým niekdajší spevák si užíva harmonický rodinný život, známa plavovláska prežíva v Amerike podivné muky. Barbara sa po predchádzajúcich statusoch o násilníckom manželovi uchýlila k ďalšiemu nepochopenému vyjadreniu

Kedysi zbožňovaná ikona sa z hudobnej scény vytratila ako víchor. Haščáková žije dlhé roky za veľkou mlákou, odkiaľ má vo zvyku prekvapovať nepochopiteľnými hláškami. Pred pár mesiacmi zalarmovala priaznivcov prosbami o pomoc kvôli údajnému domácemu týraniu a dnes vypúšťa do éteru podivné vety o umieraní.

barbara haščáková

,,Pre vás! Prosím, nevzdávaj sa ma, umieram…” na profile hviezdy 90-tych rokov zasvietil desivo pôsobiaci status, venovaný nielen širokej verejnosti, ale tiež rodine. Barbara ďalej spomína bratrancov a príbuzných, ktorí jej veľmi chýbajú, no vyjadrenie o smrti bližšie neobjasnila.

Talentovaná blondínka sa už v minulosti potýkala so psychickými problémami, ku akým sa malo neskôr pridružiť i závažné ochorenie menom chronická pankreatitída. Či sa speváčkin zdravotný stav náhle zhoršil a kráska skutočne pomýšľa na najhoršie, nevedno – isté však je, že Haščáková okolo svojej osoby robí opäť nevysvetliteľný rozruch.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Barbara Hascakova | Foto: Facebook/Barbara Hascakova, Instagram/Pierre_masterchef, tvmarkizaofficial