Barbaru Haščákovú kedysi milovali mladí, starí, teenageri i zaneprázdnené mamičky. Speváčka sa však v časoch svojej najväčšej slávy rozhodla opustiť Slovensko a jedného dňa zmizla do Ameriky, odkiaľ o sebe sem tam vypustí nejakú ,,zaujímavú” informáciu. Po sympatickej, štýlovej a jedinečnej Barbare však už dávno niet ani stopy. 

Na Slovensku patrila k hudobnej špičke, bola krásna, úspešná a fanúšikovia ju dlhé roky čakali s otvorenou náručou. Až kým…. Nuž, Barbara Haščáková žije za veľkou mlákou svoj ,,americký sen”, kde sa zmenila na nepoznanie a v súčasnosti pôsobí skôr ako zmätená divožienka s vychudnutou postavou, príšerným štýlom a odfarbenými vlasmi. Fotografie, ktoré pridáva na sociálne siete, zostávajúcich fanúšikov skôr šokujú než by vzbudzovali obdiv, no to, čo pridala speváčka naposledy, zaiste zaujme aj vás.

Uši trhajúce echo, mierne falošné tóny a text, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani namyslený Donald Trump. Barbara sa tentokrát rozhodla podeliť sa so svojimi fanúšikmi o prerábku legendárnej skladby ,,Don’t Cry For Me, Argentina”, ktorú však textovo šikovne premenila na svoju slovenskú verziu. Ach, čo dodať?

Neplač za mnou, Slovensko

Barbara ako sme ju milovali

Foto: Facebook | Video: Vimeo

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)