Posledné dní sa v médiách opäť skloňuje meno obľúbenej speváčky z dua Mc Erik a Barbara, nakoľko sa na internet dostali informácie o jej zlom zdravotnom stave. Hovorilo sa dokonca o krvácaní do mozgu. Teraz konečne prehovorila krehká blondína.

Prvou populárnou tvárou, ktorá potvrdila chýri o hospitalizácii Barbary Haščákovej, bol spevák David Key. Podľa jeho informácií sa mala kráska nachádzať v kritickom stave, podrobnosti však neprezradil.

Neskôr sa pre portál eReport.sk vyjadrila aj blízka priateľka spomínanej umelkyne Silvia Šuvadová. Tá rovnako ako odfarbený mladík opísala zdravie kamarátky len okrajovo, no tvrdila opak ako David: ,,Naposledy sme boli pred týždňom v kontakte. Pred týždňom znela dobre, bola pozitívne. Ťažko sa mi hovorí o tom, lebo niečo prezradím, ale ak tam aj niečo bolo, tak sa potom cítila dobre,” uviedla tajnostkársky známa spiritualistka.

Karty zamiešal aj status na facebookovom profile nesúcom meno Haščákovej, kde stálo, že je v poriadku. ,,Neverte všetkému, čo sa v bulvári píše. Neviem, kto mi chce furt ublížiť a osočovať, ale nie je to pravda. Som zdravá a som doma a na Slovensko sa vôbec nechystám v tomto roku a a ani nasledujúcom zatiaľ. Želám všetkým veľa zdravia, vaša Barbara.” Avšak či tieto slová naozaj napísala sledovaná speváčka, nevedno. Hlavne po tom, čo teraz autorka hitov Sen alebo Hral na trubku oficiálne prehovorila k médiám.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Mala som porážku. Lekári mi povedali, že keby som neprišla včas, mohla som zomrieť. Nikdy by mi nenapadlo, že sa mi môže niečo také stať. Veď mám len štyridsaťjeden rokov,” uviedla Barbara pre PLUS 7 DNÍ, čím svoj zlý zdravotný stav napokon potvrdila.

barbara haščáková

Zdroj: plus7dni.pluska.sk, Facebook – Barbara Hascakova, eReport.sk | Foto: TV Markíza, Instagram/silviasuvadova, YouTube – Galgan Music