Valentín, sviatok všetkých zaľúbených, bude tento rok skutočne výnimočným pre dve výrazné mená slovenského šoubiznisu. Kým niektoré z nás dostanú od partnera sladkú maličkosť, prádielko či sa idú najesť do reštaurácie, moderátorská jednotka dostala v priamom prenose Telerána poriadne vyblískaný prsteň so sprievodnou otázkou: ,,Vezmeš si ma?”

Šok v priamom prenose! Aj tak by sa dala nazvať situácia, ktorú mohli vidieť všetci diváci valentínskeho vysielania Telerána na Markíze. Adela Banášová a Viktor Vincze tvoria jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu iba pár mesiacov, no zdá sa, že chcú spolu zotrvať po celý život! Redaktor Televíznych novín totiž v priamom prenose požiadal svoju sympatickú polovičku o ruku a ona so slzami v očiach neveriacky súhlasila! Aký má však na celú vec názor Adelin expartner Peter Modrovský, s ktorým moderátorka tvorila pár dlhých šesť rokov? „Čo mám na to povedať, teraz som sa to dozvedel, ľudia mi to píšu… Neviem, čo sa stalo, minule som bol skeptik, tak budem aj teraz. Či to nie je nejaká kampaň na televízne ceny alebo Chart show,“ zamyslel sa tanečník. ,,Ale ak je to pravda a zasnúbili sa, prajem im, samozrejme, všetko dobré,“ povedal pre Topky Modrovský.

Ohľadom zásnub Adely a Viktora oslovil bulvár aj ďalšieho expriateľa moderátorky, a to Tomáša Bezdedu, s ktorým tvorila pár po prvej Superstar, približne dva roky: ,,Aha… Tak gratulujem, super! Kedy bude svadba? Dúfam, že môžem ísť za svedka. Teším sa z nich, populácia klesá, treba s tým niečo urobiť. Gratulujem a držím im palce,” povedal spevák.

Zdroj: Topky | Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)