Konečne prehovorili! Najobľúbenejšia slovenská moderátorka Adela Banášová a sympatický redaktor Viktor Vincze sa po dlhom čase prestali zdráhať a ako pár sa prvýkrát postavili aj pred televízne kamery. V magazíne Reflex dvojica prezradila všetky detaily, ktoré sprevádzajú ich vzťah od úplného začiatku! Ako sa teda dvojica vlastne dala dokopy?

Keď sa pred niekoľkými týždňami ,,prevalilo”, že Adela Banášová sa začala stretávať s Viktorom Vinczem čoraz intenzívnejšie, mnohí iba nechápavo krútili hlavami. Okrem 11-ročného vekové rozdielu boli obe tváre televíznej obrazovky čerstvo po rozchode a redaktor bol navyše spájaný s krásnou Emmou Drobnou, s ktorou však potvrdili iba kamarátsky vzťah. Partnerstvo dvojice však nabralo rýchlo spád a ako sa ukázalo, Adela a Viktor spolu začali intenzívne fungovať už tri týždne po zblížení, kedy boli ,,prichytení” pred bytom moderátorky. Ako sa zdá, v tomto prípade však nejde len o rýchle vzplanutie či bezhlavé poblúznenie, dvojica si svoje sympatie začala uvedomovať hneď pri prvých stretnutiach počas natáčania relácie Chart Show! „Už vtedy to tam tak podvedome v hlave bolo. Spýtal som sa jej, či ide na Sajfovu svadbu a potom zo mňa vyšlo, že idem sám, na čo Adela povedala, že ona tiež. Celé to začalo asi tým, že sme dlho, dlho tancovali,“ uviedol o prvých krokoch vzťahu zamilovaný Vincze. „Áno, okrem toho, že dobre tancuje, tak je aj milý a starostlivý,“ doplnila Adela.

adela

Ako však dvojica ďalej priznala, obaja sa novému vzťahu bránili: „My sme si aj písali, že to necháme tak, ale potom mi Adela začala chýbať,“ priznal sa mladý redaktor. Kým Viktor povedal o svojej novej láske najskôr iba bratovi Tomášovi, Adela sa neštítila a s vecou išla priamo za rodičmi: „U mňa to vedeli rodičia, ktorí majú také hipisácke mentálne slobodné naladenie. Povedali, že jasné, on je zlatý. Vyriešené,“ rozuzlila detaily začiatkov vzťahu rozžiarená Adela. A kedy sa vlastne zaľúbenci dohodli, že spolu oficiálne chodia? „Ležali sme spolu na gauči a pýtali sme sa, že teraz už spolu akože chodíme? A zhodli sme sa, že asi áno.“ No nie sú rozkošní? :)

Foto: Instagram