Najsledovanejší pár slovenského šoubiznisu konečne prelomil bobríka mlčanlivosti a po niekoľkých dňoch sa vyjadril k tomu, o čom už špekulovalo celé Slovensko. Adela Banášová a Viktor Vincze oficiálne potvrdili svoj vzťah!

Ešte pred pár dňami by najobľúbenejšiu moderátorku nášho šoubiznisu Adelu Banášovú s pohľadným redaktorom a zabávačom Viktorom Vinczem nikto nespájal, a hľa, dnes spolu sympatická dvojica zdieľa byt aj auto. Vyzerá to tak, že zamilovaná Adela si chce vychutnávať začiatok svojej novej lásky úplne naplno a o jedenásť rokov mladší Viktor tak začal pravidelne prespávať v jej bratislavskom byte. To, čo však boli doteraz iba dohady, konečne potvrdili aj samotní aktéri a pre denník Nový Čas zaujali jednoduché stanovisko: „Áno, sme spolu. Je to začiatok nášho vzťahu a je to veľmi pekné. Viac to však nechcem rozoberať,“ uviedla moderátorka otvorene. Na slovo však nebol skúpi ani Viktor, ktorý sa v deň jej narodenín pochválil na Instagrame prvou spoločnou fotografiou s obľúbenou Adelou: „Cítim sa pri nej úžasne a to je niečo vzácne, čo si treba vážiť,“ povedal.

Vzťah, ktorý nabral za tri týždne turbulentné obrátky, sa v týchto dňoch posunul opäť o krôčik ďalej. Redaktor už totiž disponuje aj kľúčami od bytu a auta Adely, ktoré využíval aj v deň jej 36. narodenín. Práve vtedy však oslávenkyňa moderovala súkromnú akciu, po ktorej ju už vraj doma čakal Viktor s kyticou kvetov. Ešte počas odchodu ju však zastavili redaktori zo slovenského denníka, pre ktorý sa vyjadrila nasledovne: „My sme všetko potvrdili, je to veľmi fajn. Som človek, ktorý ide do vecí úprimne a naplno. Žijem v prítomnosti,“ dodala na záver a taxíkom odišla za svojou láskou.

Zdroj: Nový Čas | Foto: Facebook