Hoci sa Adela Vinczeová, rodená Banášová, preslávila predovšetkým ako rádiová a televízna moderátorka, jej kariéra kedysi odštartovala v úplne inej sfére. Úspešná plavovláska sa totiž pred 24 rokmi uchádzala o titul v súťaži krásy Elite Model Look, kde sa predstavila po boku rovesníčky Andrey Verešovej.

Nie každý vie, že sa Adela v teenagerskom veku snažila preraziť ako modelka, keď sa prebojovala do celoslovenského finále prestížnej súťaže. Spoločnosť jej vtedy robila ešte len 16-ročná brunetka, ktorá sa neskôr stala nielen víťazkou Miss Slovensko, ale taktiež jednou z najžiadanejších modeliek v našich končinách.

Študentky Banášová a Verešová dosahovali pri výške nad 170 centimetrov ideálne dievčenské miery, vďaka čomu sa stali výraznými finalistkami. Pri pohľade na vtedajšie zábery, zobrazujúce vážne slečny krátko pred dosiahnutím plnoletosti, sa zrejme neubránite milému úsmevu.

Zaujímavosťou je, že sa tieto populárne dámy za posledných takmer 25 rokov až tak veľmi nezmenili. Dnes už šťastne vydatá pani Vinczeová síce absolvovala pár úprav na tvári, avšak stále si zachováva svoju prirodzenú podobu. O bývalej Misske Verešovej sa netreba ani baviť – tá i v 40-tke stále pôsobí neuveriteľne mladistvo a atraktívne. Pozrite sa, ako sa v minulosti dve krásky spoločne uchádzali o titul v slávnej modelingovej agentúre.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Viktorvincze/Mirosimonic | Foto: Instagram/Viktorvincze/Mirosimonic, Andreaveresovaofficial