Speváčka Barbora Balúchová to ako slobodná mamina trojročného synčeka Alexandra Jána nemá ľahké, no i tak sa všemožne usiluje čo najviac skĺbiť materinské povinnosti s budovaním kariéry. Zdá sa ale, že známu blondínku akosi v poslednej dobe zrádza zdravie, keďže potrebovala urgentný zásah zdravotníkov!

Na instagramovom profile niekdajšej hviezdy zo šou SuperStar sa objavila zarážajúca informácia o náhlom prevoze do nemocnice, pričom sa skloňovali trpké slová ako mozgová príhoda. Mladá speváčka preto musela uviesť veci na pravú mieru, približujúc, čo sa v osudný deň udialo.

barbora balúchová

K nečakanému zvratu došlo minulý štvrtok – práve vtedy bola mamička desiateho potomka Borisa Kollára prevezená sanitkou do nemocnice. Po okolí sa zjavne začalo pošepkávať, že v pozadí smutného diania stojí takzvaná porážka, tieto fámy ale speváčka, našťastie, vyvrátila.

,,Priatelia, dostali sa mi od vás správy, či je pravda, že som mala mozgovú príhodu. Nie!” rázne odvetila Balúchová, opisujúc, čo naozaj prežíva. ,,Vo štvrtok pre mňa musela prísť sanitka. Dúfam, že konečnú diagnózu môjho zdravotného stavu budem vedieť čím skôr, aby som opäť mohla byť 100% mamou, a aby som mohla normálne fungovať,” znie záhadné vysvetlenie priamo od Barbory, ktorá nateraz ani sama nemá úplne jasno v tom, čo sa s jej telom vlastne deje. Prajeme skoré zotavenie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Barborabaluchovaofficial | Foto: Instagram/Barborabaluchovaofficial, Pixabay.com