Barbore Balúchovej praskli nervy. Speváčka, ktorá sa preslávila pôsobením v súťaži Slovensko hľadá Superstar, povedala DOSŤ, keď sa na jej osobu zniesli krivé obvinenia zo strany slovenského bulvárneho denníka. 

Keď sa pred niekoľkými mesiacmi v médiách objavila informácia, že Boris Kollár čaká svoje desiate dieťa so slovenskou speváčkou, mnohí iba slepo hádali, o koho by vlastne mohlo ísť. Po prevalení informácie, že ďalšou mamičkou politikovho potomka bude práve nenápadná blondínka Barbora Balúchová, ostali fanúšikovia podnikateľky v poriadnom šoku. Keďže sa dvojica k celej záležitosti nevyjadrovala, každý si iba mohol domýšľať, kde je vlastne pravda.

V posledných dňoch však tehotnej speváčke, ktorá má tesne pred pôrodom, praskli nervy a povedala rázne ,,STAČILO”! Na svojom Facebooku zareagovala na článok slovenského denníka, ktorý tvrdil, že informáciu o svojom tehotenstve tajila aj pred svojimi vlastnými rodičmi, čo ju evidentne nahnevalo: ,,STAČILO!!!! To že si píšete vykonštruované teórie o mne už som si za tie roky zvykla aj keď nie vždy je to najľahšie ale čo si dovoľujete písať nezmysly o mojej rodine??!!! Na základe čoho??? Pre vašu informáciu moja MAMA bola absolútne 1 osoba čo vedela, že čakám bábätko! Píšte si naďalej bludy o mne a moju rodinu nechajte na pokoji!!!!!!

Podnikateľka v oblasti krásy a speváčka skupiny Starmania však bola ešte pred pár dňami pozitívne naladená a plnými dúškami si užívala vianočnú atmosféru. V prianí pre svojich priateľov a fanúšikov nešetrila príjemnými slovami a vyjadrila sa aj k svojmu očakávanému bábätku: ,,Priatelia, chcem Vám všetkým zaželať nádherné VIANOCE, aby ste ich prežili s ľudmi, ktorých milujete. Ja momentálne sedím potme v obývačke u rodičov pri stromčeku, pri tých úžasných vôňach, pri svojej pobehujúcej rodine, ktorá všetko pripravuje, aby to bolo dokonalé (ja už pomáham v mojom štádiu nemotornosti tým, že im nezavadziam), a vychutnávam si tieto sviatky tak trochu inak… O chvíľku nám do rodiny pribudne anjelik, ten najkrajší dar, aký žena môže vo svojom živote dostať, a ja ani neviem opísať, ako sa teším a zbožňujem ho neopísateľnou láskou.”

Nech je ako chce, speváčka sa podľa vlastných slov na bábätko už neopísateľne teší, a my jej prajeme, aby pôrod prebehol bez komplikácií a ďalších zbytočných nervov. :)

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)