Bývalá hviezda druhej série Superstar a mamička č. 9 podnikateľa a politika Borisa Kollára neprežíva práve najšťastnejšie obdobie. Jej sen o biznise z oblasti krásy sa rozpadol na kúsky a zanechal jej len dlhy, ktoré nespláca – na jej hlavu už preto stihli padnúť tri exekúcie. Zástupca poškodenej strany si však o tom myslí svoje… Životný štýl, akým sa prezentuje na sociálnych sieťach, totiž svedčí o všetkom, len nie o finančnom nedostatku.

Barbora tvrdí, že napriek tomu, že má s milionárom Borisom Kollárom syna Alexandra, jediné peniaze, ktoré od neho vidí, idú na spoločného potomka. Sama pre seba z nich nemá vôbec nič, a tak sa ako slobodná matka musí o svoje potreby vedieť postarať bez pomoci. To jej však momentálne celkom nevychádza. Na krku má vraj dve exekúcie vo výške 8.000 eur a k nim ešte jednu, ktorej výška nateraz zostáva neznáma.

Barbora Balúchová so synom

,,Vzhľadom na to, že je pani Balúchová veľmi aktívna na sociálnych sieťach, ako aj na spoločenských akciách, predpokladáme, že má nemalé príjmy z umeleckej činnosti, ako aj z reklamných spoluprác. V zmysle uvedeného je veľmi nepravdepodobné aj vzhľadom na to, akým životným štýlom sa na sociálnych sieťach prezentuje, že by nebola schopná svoje dlhy uhradiť,“ pre Nový čas okomentoval situáciu právny zástupca poškodenej strany.

Samotná Barbora sa k tomu všetkému vyjadriť odmieta. Novinárov tak odbila strohým vyhlásením, že do jej súkromia nikoho nič nie je. Rovnaký postoj zaujal i multiotecko Boris Kollár – na margo svojej bývalej milenky odmietol čokoľvek povedať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora Balúchová Instagram
Módne kúsky, selfíčka s drahými kabelkami vo výťahu, dovolenky, spoločenské akcie… Balúchovej verejné fotografie nezodpovedajú profilu ženy, ktorá nemá z čoho zaplatiť pár tisíc eur.

Napriek tomu, že nateraz Balúchová využíva všetky možné legálne cesty na to, aby exekúcie zrušila alebo aspoň oddialila, tento postup sa jej nemusí vyplatiť. Nesplatené dlhy totiž môžu časom narásť o zmluvné pokuty, úroky z omeškania a ďalšie nemalé výdavky.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial