TV JOJ spustila minulý týždeň dlho očakávaný seriál Nemocnica, v ktorom si jednu z pacientiek zahrala aj speváčka Barbora Balúchová – tá išla s kožou na trh a kvôli hereckej role ukázala svoje prednosti. Avšak tento jej krok sa u niektorých divákov s pochopením nestretol. 

Kollárova mamička č. 9 si v seriáli strihla rolu dcéry boháča Elišku, ktorá doktora navštívila kvôli nevydareným silikónovým implantátom. Lekár jej po odhalení, že v minulosti bojovala so zákernou rakovinou prsníkov, spravil vyšetrenia, čo vyústilo k zisteniu, že blondína má v tele opäť ďalší nádor. Žiaľ, príbeh pacientky išiel bokom, nakoľko si ľudia všímali iba odhalený dekolt bývalej superstaristky.

,,Prsia, prsia, prsia. Mrzí ma, že to, čo bola podstata, nevnímate. Pýtate sa len, či boli moje alebo nie. Ale to vôbec podstatné nie je,“ reagovala Barbora rozhorčene na rozruch, ktorý účinkovaním v seriáli spôsobila. Podľa známej krásky mnohým osobám unikla pointa.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ženy, kedy ste boli naposledy na SONO PRSNÍKOV? Toto je to PODSTATNÉ, čo by som chcela, aby ste si z toho odniesli, a chodili pravidelne na prehliadky. To že vás nič nebolí, neznamená, že ste zdravé. Prevencia je základ. Rakovina prsníka je celosvetovo najčastejším nádorovým ochorením a zároveň je najčastejšou príčinou úmrtia žien na onkologické ochorenie. V našej republike sa ročne diagnostikuje okolo 2000 nových prípadov,“ upozornila na strašidelné štatistiky Balúchová, ktorá prostredníctvom sociálnych sietí dámy vyzýva k preventívnym vyšetreniam. Celý jej príspevok si môžete prečítať nižšie!

barbora balúchová

Foto/Zdroj: Instagram/barborabaluchovaofficial, TV JOJ