Barbora Balúchová porodila ešte v januári desiateho potomka známeho biznismena a politika Borisa Kollára. Po zverejnení nechnutných správ, ktoré si mal 51-ročný Kollár dlhé mesiace písať s mladučkou zverenkyňou zariadenia Čistý deň, Barbora napísala niečo, čo vás posadí na stoličky.

Speváčka Barbora Balúchová (29), ktorá sa v súčasnosti zviditeľnila najmä vďaka pomeru s Borisom Kollárom, je od januára mamičkou. Radosť jej každý deň robí synček Alexander Ján. Na sociálnej siete nedávno zverejnila príspevok, kde hľadá na prenájom 2-izbový byt a nechutné komentáre sa začali len tak sypať. Jedna staršia žena reagovala: “Borko kúpi, neboj nič,” no Barbora to nenechala len tak: “Bože tieto trápne komentáre, to vás baví? Neviete o mne absolútne nič. Ja jeho peniaze nepotrebujem.” 

Prestrelka však pokračovala aj potom, tá istá osoba zaútočila na Barboru znova: “Trápne a nechutné bolo ked dala 50 ročnemu (asi jednorázovka kedže ani nikdy vzťah nemali – tiež o niečom svedčí) …kolko rokov má jej otec???”

Zrejme by ste čakali rôznu odpoveď zo strany speváčky na fakt, že otec jej synčeka viac ako nechutne komunikuje s 15-ročnou tínedžerkou, no Barbora sa rozhodla prvýkrát priznať svoje city voči podnikateľovi. “Keď niekoho milujete neriešite absolútne vek!!! A vam prajem nájsť pokoj v srdci a duši, lebo takéto komentáre môže napísať len žena, ktorú niečo neskutočne trápi,” napísala.

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.