Fakt, že sa exsuperstaristka a takzvaná Mamička č. 9 Barbora Balúchová topí v dlhoch, nie je už nejaký čas žiadnym tajomstvom. Do problémov ju dostal stroskotaný biznis, a to, že nemá peniaze, jej mnohí ľudia vrátane exekútorov veriť odmietajú. Dôvodom je najmä luxusný životný štýl, ktorým sa prezentuje na sociálnych sieťach. Čo má teda Balúchová za lubom?

Hoci sa exmilenka Borisa Kollára v rokoch 2005 – 2006 objavila v 2. sérii Superstar, ľudia ju v skutočnosti ako speváčku nepoznajú. Môže za to fakt, že dosiaľ nevydala žiaden album a neusporadúva ani veľké koncerty. Napriek tomu sa vraj predtým, než spoznala otca svojho dieťaťa, živila spevom.

Barbora sa nejaký čas pokúšala podnikať v oblasti krásy, tento zámer jej však, ako už vieme, nevyšiel. Okrem peňazí, ktoré dostáva od Borisa Kollára, si teda privyrába predovšetkým marketingovým obsahom na sociálnych sieťach – na Instagrame má 22 tisíc sledovateľov. Napriek tomu jej veritelia čakajú na peniaze márne.

Situácia zašla tak ďaleko, že do hry musel vstúpiť exekútor. Vďaka jednej z troch exekúcií, ktoré sú proti blondínke vedené, prišla najnovšie Barbora o luxusné auto. Zdá sa ale, že speváčka bola na tento krok pripravená – nedávno totiž pred fanúšikmi priznala, že bude bez auta dlhšiu dobu, dôvod však už neuviedla.

K tvrdým krokom pristupujú exekútori preto, že všetky pokusy veriteľov o mimosúdne vyrovnanie stroskotali. Natíska sa preto otázka, či Balúchová skutočne neplatí svoje dlhy preto, že nemá finančné prostriedky alebo vyčkáva na niečo, čo ešte len má prísť?

Samotný Boris Kollár sa k záležitostiam bývalej milenky vyjadrovať odmieta. S Balúchovou má podľa všetkého trochu zvláštny vzťah – kým ona tvrdí, že sa často stretávajú a navzájom sa podporujú, Kollár, ktorý bežne chodí s inými svojimi mamičkami na rôzne akcie a berie ich na dovolenky, sa exsuperstaristkou veľmi neprezentuje a od čias, čo bola tehotná, sa s ňou na verejnosti neukázal.

Napriek tomu, že nový predseda parlamentu sa až dosiaľ od Balúchovej finančných problémov dištancoval, dnes existujú špekulácie, že jej s nimi napokon pomôže. Má to spočívať práve v jeho novonadobudnutej funkcii a zákone o exekučnej amnestii, ktorý sa chystá presadiť. Speváčke by tak Boris výrazne pomohol v zbavovaní sa dlhov, vlečúcich sa s ňou už poriadne dlhý čas. Ak sa teda Barbora spolieha na túto formu pomoci, logicky by jej omnoho viac, než platiť, pomohlo vyčkávať.

Keď denník Nový čas požiadal Balúchovú o vyjadrenie, novinárov odbila slovami: „Vo všeobecnosti som presvedčená o tom, že táto téma nikoho nezaujíma a vzhľadom na aktuálnu situáciu, keď spoločne bojujeme proti pandémii, už vonkoncom nie.”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial, kollarboris