Bývalá hviezda populárnej šou Superstar má na konte zopár speváckych úspechov, kedy sa jej po skončení súťaže dokonca podarilo vydať vlastný album s názvom “Uletená”. Avšak viac ako bohatou kariérou sa plavovláska preslávila románikom s najznámejším slovenským multioteckom Borisom Kollárom, ktorému porodila v poradí desiateho potomka. Teraz sa kráske podarilo na seba upútať pozornosť počinom, z akého fanúšikovia padli na zadok.

Barbora Balúchová približne pred tromi rokmi poriadne šokovala verejnosť správou o radostnom očakávaní dieťaťa s bohatým podnikateľom. Speváčka a líder politickej strany Sme rodina spolu majú synčeka Alexandra Jána, ktorého výchova stojí prevažne na pleciach slobodnej maminy.

Barbora Balúchová syn

Od čias narodenia chlapca sa už neraz hojne diskutovalo o druhom tehotenstve známej blondínky, ktorá šíriace sa správy podporovala napríklad i veľkou záľubou v nosení voľných vecí, pripomínajúcich módu pre ženy v požehnanom stave. Barbora má už zrejme neustálych otázok o ďalšom dieťati plnú hlavu, keďže sa rozhodla ľudí prekvapiť nečakaným záberom.

Barbora Balúchová

Bývalá superstaristka na sociálnej sieti uverejnila snímku z ultrazvuku, ku ktorej pripojila popis naznačujúci, že by sa skutočne mohla radovať z prírastku do rodiny. ,,Musím vám oznámiť veľmi potešujúcu správu. Mysleli sme si, že toto snáď ani nie je možné a úprimne sme to ani neočakávali, ale predsa je to pravda! Nechcela som to vytrubovať do sveta, kým sa to konečne nepotvrdí, no nedá mi to a musím sa s vami podeliť o tento najkrajší moment,” Balúchová v úvode príspevku totálne šokovala verejnosť.

To, čo nasledovalo po prvotných slovách nadšenia, by ale čakal naozaj len málokto. ,,Už teraz vám všetkým srdečne vopred ďakujem za blahoželania. Nech sa páči, tu je ONA v plnej svojej kráse. Snímka mojej pečene, ktorá je v perfektnom stave, pripravená na Vianoce,” známa hudobníčka to v závere totálne zaklincovala. Netradičný žartík mal byť zrejme svojskou odozvou na neutíchajúce klebety o druhom tehotenstve, pričom táto fotografia by večných špekulantov mohla nadobro umlčať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Barborabaluchovaofficial