Kto by bol bol povedal, že od doby, kedy speváčka, dovtedy iba s nálepkou SuperStar, zdobila denne titulky médií kvôli romániku s politikom a podnikateľom Borisom Kollárom, ubehli štyri roky. Hoci v tom čase si Barbora Balúchová zrejme neprechádzala úplne ideálnym obdobím, dnes sa aspoň môže tešiť zo synčeka Alexandra Jána.

Barbora Balúchová sa začiaktom roku 2017 stala deviatou ženou, ktorej sa Boris Kollár postaral o potomka. Oficiálny pár však nikdy netvorili, ako blondínka prezradila v minulosti – chodili spolu iba na kávičky. No a z jednej takejto nevinnej “kávičky” vzniklo i multioteckovo desiate dieťa, o ktoré sa bývalá SuperStaristka príkladne stará a pravidelne sa ním chváli aj na Instagrame, kde ale jeho tváričku neukazuje.

Chlapček s menom Alexander Ján oslávil včera svoje 4. narodeniny, ku ktorým mu jeho známa mamina zablahoželala i prostredníctvom sociálnej siete. ,,Takto pred 4 rokmi si prišiel na svet. Je to môj najkrajší deň v živote a ďakujem Bohu, že mi dal zdravého, úžasného SYNA. Takých detí, ako si ty, chcem aj 10 (obrazne) Všetko najlepšie, synček, MILUJEM ŤA,” odkázala drobčekovi Barbora, ktorá ku gratulácii odvážne pridala nahú fotografiu. Nejde však o nič vulgárne, práve naopak.

33-ročná speváčka zverejnila nádhernú spomienku na svoje tehotenstvo vo vyššom štádiu, na ktorej ju zahaľuje iba jemný biely volán, prehodený cez prsia.

Barborinu nahú FOTO s bruškom si môžete pozrieť — TU —

barbora balúchová

Zdroj/Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial