Politik a podnikateľ Boris Kollár má momentálne plné ruky práce. V nedávnych parlamentných voľbách skončila jeho politická strana Sme rodina na treťom mieste s úžasnými 8,24 % hlasov, a tak teraz celé Slovensko čaká na zostavenie koalície, ktorej súčasťou bude s najväčšou pravdepodobnosťou aj on. Čo na to jeho deväť “mamičiek”? Jedna z nich, speváčka Barbora Balúchová, v otvorenej spovedi priznala, ako slávneho otca vníma ich spoločný potomok. 

Mnoho ľudí si ju pamätá z druhej série Superstar, skutočnú slávu však Barbora Balúchová získala až ako “Mamička číslo šesť”. Je totiž jednou zo žien, ktoré porodili dieťa politikovi Borisovi Kollárovi. Úprimná Barbora v rozhovore pre časopis Šarm prezradila, aká bola u nich atmosféra po voľbách, či s otcom jeho dieťaťa oslávila politický úspech, ba aj to, aký má k nemu vzťah ich spoločný syn Alexander Ján.

Čo teda hovoria na počínanie lídra strany Sme rodina jeho bývalá milenka a trojročný chlapec? Vraj sledovali celý proces kampane aj volieb, a to aj napriek tomu, že malý Alexander Ján nemal šancu rozhovorom v televízii rozumieť. Na to, aby venoval diskusiám plnú pozornosť, mu totiž stačí, že hľadí na otca – je naňho veľmi naviazaný.

Boris Kollár na dovolenke s jedným zo svojich desiatich detí.

,,Malý mal totálne zmapované bilbordy, keď sme cestou okolo nich chodili autom. Akonáhle bilbord s jeho otcom bol čo i len premiestnený, tak malý to vedel,” prezradila Barbora. ,,Teraz, bohužiaľ, bilbordy dávajú dole, tak sme mali menšiu ‘kauzu’, že ľudia sú zlí, zobrali mu tatinka. Alexko je veľmi vnímavý, aj keď, samozrejme, nevie, o čo ide vo voľbách.”

Samotná Balúchová vraj nemá žiadne politické ambície a napriek tomu, že nevydala dosiaľ jediný album, túži sa venovať predovšetkým spevu. Začať chce pomalými krôčikmi po víkendoch. Podľa svojich slov totiž nemá takmer na nič čas, keďže vychováva malého škôlkara.

Vie si vystreliť aj sám zo seba – napriek tomu, že mnohí Borisa Kollára ako zástupcu “tradičnej rodiny” veľmi neuznávajú, výsledok volieb hovorí o jeho popularite jasne.

Na priamu otázku redaktorov Šarmu, či Barbora oslávila s Borisom Kollárom úspech vo voľbách, odpovedala nejednoznačne. ,,Neviem, či aj on mal vôbec čas to osláviť. Myslím si, že to ani nestihol. Každý deň má nejakú debatu s kolegami. To, čo mali počas volebnej noci do rána, by som oslavou ani nenazvala. Ešte ani sami nevedeli, koľko hlasov poriadne dostali vo voľbách.” 

Novinári sa však touto odpoveďou nedali odbiť a opýtali sa to isté znova. Reakciou však boli opäť len vyhýbavé slová. ,,Viem, že toho spánku uňho je teraz veľmi málo a to nielen uňho, ale aj u ostatných politikov v strane Sme rodina. Nemali sme teda čas ani sa nejako extra rozprávať. Zablahoželali sme mu, to áno, ale ako hovorím, je to pre Borisa extrémne časovo náročné.”

Napriek tomu, že jeho otec je teraz taký zaneprázdnený, preňho jeho syn pripravil darček. ,,Darčeky, ktoré sami vyrobíme, tie sa najviac cenia. Takže aj my s Alexkom sme urobili jedno prekvapenie. Alex má vyrobený darček pre Borisa, pomáhala som mu s tým, ale je to prekvapenie. Viac neprezradím. Ja som ho len prosila, aby sa trošku vyspal. Priznám sa, že som rada, keď sa stretne s Alexandrom a sú spolu, lebo vtedy si trošku oddýchne od toho celého. V ostatnej dobe toho, bohužiaľ, bolo pomenej.”

Speváčka napriek tomu, že sa očividne s Borisom Kollárom veľmi nestretávajú, praje otcovi svojho dieťaťa len to dobré a dôveruje mu v tom, že zmení Slovensko k lepšiemu.

,,Ja im len držím palce, aby našli spoločnú reč, a aby začali, hoci aj menšími krokmi, budovať náš štát. Tým, že som matka, tak by bol pre naše deti, pre ľudí, aby nemuseli odchádzať preč zo Slovenska. Pomôcť treba ísť na všetky fronty, či už ide o matky s deťmi, celé rodiny, zdravotníctvo, školstvo. Asi všetci uznáme, že štyri roky bude na to všetko asi krátka doba, aby sme opravili desaťročia.”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial, kollarboris