Novopečená mamička Barbora Balúchová (29), na ktorej v posledných dňoch nenechali krvilační novinári ani nitku suchú, konečne vyjadrila svoje pohoršenie nad neustálym pretriasaním jej súkromia. Na svojom facebookovom profile im zanechala nasledujúce ostré slová:

“Dajte pokoj mne, mojej rodine a mojim najbližším! Len pred pár dňami som sa stala mamou, a to, čoho ste schopní, už prekročilo všetky medze. To, že ste mi prišli do izby deň po pôrode, je hyenizmus najvyššieho stupňa, a to, že otravujete a prenasledujete mojich najbližších doma, pre čo stratili všetko svoje súkromie, nemám slov. Čo sa týka nášho syna Vám neposkytnem žiadne informácie. Jediné, na čo budem odpovedať, je moja práca, ktorou je spievanie. Svoju rodinu a blízkych priateľov budem vždy chrániť, ako najlepšie viem, a každým útokom na nich strácate aj poslednú nádej na akýkoľvek rozhovor so mnou.”

Čerstvá mamina, ktorá porodila 12. januára desiateho potomka politikovi a podnikateľovi Borisovi Kollárovi, to nemala v posledných dňoch jednoduché. Ostáva dúfať, že pôrodom záujem o ňu a jej bábätko zo stany novinárov konečne pominie a ona sa bude môcť v pokoji venovať najväčšiemu pokladu svojho života – malému Alexandrovi.

Zdroj: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.