Od informácie, že speváčka a podnikateľka Barbora Balúchová čaká dieťa s “multioteckom” Borisom Kollárom, ubehlo už niekoľko mesiacov. Barbora sa k celej záležitosti doteraz vôbec nevyjadrila, no konečne sme sa dočkali a mladá blondínka prehovorila!

28-ročná speváčka a podnikateľka Barbora Balúchová sa zúčastnila jednej z prvých sérií úspešnej speváckej šou Superstar. Aj keď jej single nehrajú rádiá a na MTV nie je vidieť jej miliónové videoklipy, spevu sa blondínka dodnes neprestala venovať a pravidelne koncertovala so svojou skupinou Starmania. Svoje pôsobenie v kapele však ukončila v čase, kedy sa prevalila jej aféra s podnikateľom Borisom Kollárom, s ktorým údajne čaká svoje prvé dieťa. Krásnu blondínku nahradila iná speváčka, ale len dočasne, kým si budúca mamička bude plniť svoje rodičovské povinnosti.

Uplynulé mesiace Barbora svoje tehotenstvo nekomentovala, no rastúce bruško sa utajiť nedalo. Pre televíznu reláciu Smotánka a pre redaktora Jána Tribulu Barbora exkluzívne absolvovala prvý oficiálny rozhovor o svojom ,,druhom stave”, ukázala zväčšujúce sa bruško a aj keď zo začiatku otáľala, nepriamo potvrdila, že dieťa je naozaj Borisovo. ,,Boris je úžasný človek,” vyjadrila sa budúca mamička. Pri otázkach sa Tribula neštítil a speváčke naznačil aj mienku mnohých ľudí, ktorí sú presvedčení, že Balúchovej ide v tomto ,,vzťahu” iba o peniaze. „Veď ja som úplne najväčšia zlatokopka na Slovensku, ja teraz nič nerobím, mám doma vyložené nohy. Na druhej strane si z toho robím srandu: Kto sa o Borisa postará? Však ja makám, tak ja ho potom zabezpečím,” dodala ironicky a s nadhľadom. Na rolu matky sa veľmi teší a tehotenstvo prežíva bez väčších problémov.

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.