Všetky mladé ženy, ktoré sa narodili v 80. a 90. rokoch, pozor! Teenagerský fenomén Prci prci prcičky alebo American Pie prešiel na prelome rokov 1999 a 2000 snáď každou obývačkou, kinom či dévédéčkom, a tak ani na sekundu nepochybujeme, že presne viete, KTO je bájny ,,Sherminátor”. On nie je iba meno, iba filmová postava, iba škaredý balič žien. Sherminátor je jednoducho pojem, ktorý pozná každý filmový fanúšik z prelomu tisícročia!

Jim, Stiffler, Oz, Finch, Kevin a Chuck Sherman. Práve toto je 6 kľúčových mužských postáv nezabudnuteľnej komédie všetkých teenagerov Prci prci prcičky. Kým o väčšine hercov z dnes už kultového filmu je ešte ako tak počuť, Chuck Sherman alebo Chris Owen sa akoby vytratil z povrchu zemského a na obrazovkách sa objavoval už len sporadicky. Dnes ma sympatický ryšavý herec 36 rokov a ako sa zdá, už onedlho sa na plátnach objaví jeho nový film Epidémia. Napriek tomu, že si pred piatimi rokmi prešiel trpkým rozchodom s manželkou Michelle, dnes sa teší z novej lásky i hereckých príležitostí.

Aj keď má svet Chrisa Owena zafixovaného ako robota lásky z jednej najpopulárnejších komédii všetkých čias, v roku 2014 prišiel New York Daily News s informáciou, že herec sa živí ako čašník v sushi bare, čo okomentoval slovami: ,,Život nejde vždy takým smerom, akým ste plánovali.”

Sherminátor ako ho poznáme!

 

Foto: Twitter, YouTube, Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)