Mamička Monika Bagárová zdieľa so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach všetky radosti rodičovstva, ktoré jej do života priniesla dcéra Ruminka. Sledovateľom atraktívnej českej speváčky nepochybne neuniklo, že malá princezná veľmi rada ponocuje a inak tomu nebolo ani tentoraz. Jedna neznáma sa tak známej kráske rozhodla poradiť, ako dieťa uspať.

Monika na svojom Instagrame dala fanúšikom vedieť, že Ruminka konečne zaspala o 23:04 v noci. Spomínaná “poradkyňa” sa na speváčkin príspevok rozhodla zareagovať a Bagárovej poskytla svoj recept na uspanie bábätka. ,,Nakŕmiť, dať do postieľky, zhasnúť, zavrieť dvere a nechodiť ku nej,” napísala rázne neznáma, čo milujúcu mamičku rozhorčilo.

,,Jedna vec je, keď je bábätko naučené odmalička v kľude zaspávať samo bez problémov. Ale aby som nechala malú samú plakať v postieľke, kým nezaspí, tak to nikdy v živote! A ak toto niekto robí, tak si zaslúži jednu poriadnu východnú facku, za to malinké, ktoré za to nemôže, že to spinkanie proste nejde. Taký prístup nie je správny,rozhorčila sa rodine založená interpretka, s ktorou súhlasila aj psychologička.

,,Absolútne s vami súhlasím. Som vyštudovaný psychológ a mám dojem, že sa nám tu začína rozširovať trend, že je normálne nechať dieťa vyplakať 2 hodiny, a tak sa naučí, v žiadnom prípade! Dieťa potrebuje maminu istotu, aby mu dozrel mozog a neskôr sa tak naučil zaspávať samo,” radí odborníčka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Bagárová dcéra Rumia

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika