Obľúbená česká speváčka Monika Bagárová je mamičkou ročnej Rumie, ktorú má so športovcom Makhmudom Muradovom. Zaľúbená dvojica však pravidelne čelí početným otázkam, či ešte stále tvorí pár. Známa kráska vie prečo! 

Životným partnerom porotkyne SuperStar je zaneprázdnený MMA zápasník, ktorý často cestuje po svete a mnoho času trávi bez svojich milovaných dievčat. A hoci je pôvabná bruneta na Instagrame aktívna, súkromie si stráži čoraz viac a aj to málo chvíľ, čo je rodinka pokope, zdieľa sporadicky.

,,Všetko je v poriadku, ale ja zároveň chápem, že tých ľudí zaujíma, že to tak vlastne mohlo aj vyzerať, že spolu nežijeme alebo nie sme. Fakt je často preč. Aj tie sociálne siete sa stali také, že našu rodinnú fotku tam moc neuvidíte,“ cituje českú krásku portál Blesk.cz. Monika taktiež priznala, že aktuálne neuvažuje ani nad možnosťou, že by dcérke Ruminke zaobstarali s Makhmudom súrodenca.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Neviem si predstaviť, že by som teraz mala druhé bábätko, pretože už s tým jedným… obdivujem všetky maminky, ktoré majú také malé a do toho teraz porodili,“ vzdáva hold viacnásobným mamám atraktívna umelkyňa. Avšak ide len o dočasné rozhodnutie a k svojej milovanej princeznej by do budúcna ďalšiu ratolesť určite chcela.

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika