Pôvabná tmavovláska má na sociálnej sieti silnú základňu fanúšikov, s ktorou sa delí o novinky z profesionálneho, ale aj súkromného života. Najnovšie sa Monika Bagárová pochválila vlastnou kolekciou oblečenia, no veľké pochopenie u followerov nenašla.

Charizmatická speváčka Monika Bagárová má plné ruky práce. Okrem toho, že nahráva nové piesne, ako porotkyňa účinkuje v SuperStar a popri tom všetkom sa stíha venovať ešte aj móde.

bagarova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Charizmatická interpretka na Instagrame predstavila kolekciu oblečenia s názvom TLAK BY BGR, ktorú vytvorila so svojou sestrou Natáliou. ,,Oblečenie je ručne šité v ČR z veľmi kvalitných látok. A vďaka tomu máme BIO certifikát GOTS. Tešíme sa a veríme, že sa vám naša kolekcia bude páčiť,“ zdôverila sa Monča na sociálnej sieti.

Avšak teplákové súpravy celebritnej mamičky veľké pochopenie u fanúšikov nenašli. ,,Ceny, ako keby to bolo od známej značky,“ napísala pohoršená sledovateľka. ,,Je to pekné, ale veľmi drahé. To si normálny človek nekúpi. Škoda,“ pridala sa ďalšia, ktorej sa zdá pýtať 66 eur za mikinu a spodný diel kompletu príliš veľa.

bagarova

bagarova

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika