Od narodenia prvej dcérky speváčky Moniky Bagárovej uplynuli už takmer štyri mesiace, no tmavovláska dievčatku na sociálnych sieťach neustále vyznáva obrovskú lásku. Je vidieť, že sa malá Rumia narodila do milujúcej a veselej rodinky, ktorá naviac ani pri serióznejších témach humorom nešetrí.

Porotkyňa uplynulej série česko-slovenskej verzie talentovej šou SuperStar sa finálneho večera nezúčastnila. Práve v tom čase totiž ležala na nemocničnom lôžku, kde musela podstúpiť neplánovaný cisársky rez.

Monika Bagárová dcéra

Možno práve kvôli nečakaným komplikáciám v závere tehotenstva si speváčka váži prítomnosť zdravého dievčatka omnoho viac. ,,Teraz žijem svoj najväčší sen. Mám zdravú dcérku, rodinu a lásku. To si nesmierne vážim a viem, že to nie je samozrejmosť,” priznala šťastná mamina, ktorá vzápätí vtipne podotkla, ako by sa dieťatko volalo, keby prišlo na svet s opačným pohlavím.

,,Aké ste mali pripravené meno pre chlapca?” vyzvedala fanúšička. ,,Rum!” Bagárová vybafla odpoveď, pri ktorej si asi každý povie, aké je šťastie, že sa jej napokon narodilo dievčatko. Napriek tomu, že ide v podstate o chlapčenskú verziu exotického mena Rumia, volať synčeka označením pre alkoholický nápoj by bolo naozaj nevšedné! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

monika bagárová

Zdroj|Foto: Instagram/Bagarovamonika