Česká speváčka Monika Bagárová sa dostala po dlhšej dobe do povedomia slovenskej verejnosti ako nová porotkyňa prebiehajúcej série šou Superstar. Napriek tomu, že drvivá väčšina národa prežíva kvôli epidémii koronavírusu pochmúrne časy, sympatická tmavovláska si vychutnáva najvzácnejšie životné okamihy. Už onedlho totiž porodí prvého potomka, ktorému sa ešte počas pobytu v brušku s láskou prihovára.

Superstaristka Monika Bagárová a zápasník Makhmud Muradov tvoria stabilný a nesmierne krásny pár. Známe osobnosti sa aktuálne pripravujú na nastávajúcu rolu rodičov, keďže do mladej rodinky už o pár týždňov pribudne prvorodené bábätko.

Bagarova Muradov

Pôvabná hudobníčka však netrávi čas doma na gauči iba s vyloženými nohami, hoci aktuálne dianie v Českej republike nedovoľuje ľuďom nejak výrazne opúšťať domovy. Jedna z porotkýň talentovej šou si chvíle v karanténe kráti napríklad aj rozprávaním sa s ešte nenarodenou dcérkou, ktorej príchodu sa už nevie dočkať.

,,Ahoj láska moja, ako sa dneska máš? Ja som ti len chcela povedať, že sa na teba všetci veľmi tešíme. Tvoja mamka,” prominentná tehuľka sa i takýmto roztomilým spôsobom pripravuje na blížiaci sa pôrod. Bagárová k svojim slovám neváhala pripojiť priam ikonickú snímku s nahým vytŕčajúcim bruškom, jasne naznačujúcim, že veľký deň “D” už skutočne klope na dvere.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Bagárová tehotenske brucho

Zdroj|Foto: Instagram/bagarovamonika