Speváčka Monika Bagárová hviezdi na televíznych obrazovkách ako jedna z porotcov talentovej šou Superstar. Odvysielané kastingové kolá sa však natáčali s dlhším predstihom, a tak diváci na tehotnej tmavovláske ešte stále nepozorujú výrazné zmeny. Kráska ale o aktuálnom dianí v jej súkromnom živote informuje fanúšikov na sociálnej sieti, kde sa necelé dva mesiace pred pôrodom podelila o veselý zážitok.

Hoci mladá česká ikona sladké tajomstvo prvé mesiace zaryto zatĺkala, neskôr sa skrývať úplne prestala. Spolu s majstrom bojových umení Makhmudom Muradovovom sa pred Vianocami stihli presťahovať do luxusnej vily, kam už onedlho pribudne prvý prírastok.

monika bagarova priatel

Monika sa momentálne nachádza v 30-tom týždni, a teda do očakávaného termínu pôrodu ostáva len pár posledných týždňov. Speváčka sa tak zúčastňuje pravidelných lekárskych prehliadok, kde sa rovnako ako každá tehuľka najviac teší na snímky zo sona. A hoci je predpokladané pohlavie dieťatka dvojici už známe, Bagárovej dievčatko sa pred “objektívmi fotoaparátov” vtipným spôsobom zahaľuje.

,,Letí to neuveriteľne! Už sa nemôžem dočkať, keď tu budeš s nami. Pozerám na fotky z ultrazvuku a usmievam sa. Potvorka naša sa nám zatiaľ ukázala len raz, ručičky má stále v pozícii krytia MMA. Je to občas fakt sranda,” budúca mamina sa na pózach bábätka v brušku poriadne zabáva, keďže sa zdá, že maličká zdedila gény po otcovi zápasníkovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Bagárová tehotná

Zdroj|Foto: Instagram/bagarovamonika