Od momentu, kedy česká speváčka Monika Bagárová priviedla na svet prvorodenú dcérku Rumiu, neubehol ešte ani rok, no podľa zmedializovaných prognóz by sa mala v pôrodnici čoskoro objaviť znovu. Túžbu po deťoch však bude podľa slov veštkyne sprevádzať obrovská vnútorná dilema. 

Vedma Barbara Kočková sa postarala o verejné proroctvo, týkajúce sa budúcnosti známej českej hviezdy Moniky Bagárovej. Pre portál extra.cz vyjadrila presvedčenie, že čerstvá mamina porodí ešte ďalšie tri detičky.

Monika Bagárová dcéra Rumia

Veštkyňa po výklade budúcnosti zistila, že v úspešnej brunetke sa po narodení dievčatka prebudila neutíchajúca túžba po potomstve. Práve z toho dôvodu sa vraj maličká Rumia dočká ešte ďalších troch súrodencov. Speváčka údajne disponuje zvláštnymi schopnosťami, aké po nej mala zdediť nielen v máji narodená dcérka, ale taktiež ich má do vienka dostať jej posledná ratolesť.

Rozkol medzi kariérou a rodinou

,,Vzhľadom na to, že vo svojom živote bude mať celkovo štyri deti, jej kariéra bude o niečo zložitejšia. Prepájať kariéru s rodinou a materstvom totiž nie je nič jednoduché. V živote sa jej ale bude celkovo veľmi dobre dariť,” Kočková prezrádza, že Bagárovú približne o dva roky poteší lukratívna pracovná ponuka, čo sa bude spočiatku s jej snami o veľkej famílii biť.

Talentovaná hudobníčka ale údajne napokon všetky problémy zdarne vyrieši a dopracuje sa k vzácnej rovnováhe medzi pracovným a osobným životom. Vo vzťahu so zápasníkom Makhmudom Muradovom kartárka žiadne vážnejšie spory neočakáva.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

monika bagarova rodina

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika