Mladá a talentovaná speváčka Monika Bagárová sa už niekoľko týždňov postupne vžíva do role milujúcej maminy, keďže koncom mája priviedla na svet vytúženú dcérku Rumiu. Napriek tomu, že sa brunetka vždy snaží prezentovať v pozitívnom svetle, stále sa nájdu jedinci, vyčítajúci celebritným matkám každú maličkosť. Presne to sa stalo pri nedávnom zábere z prechádzky s kočíkom, po ktorej si musela česká kráska prečítať otrasné komentáre!

Porotkyňa uplynulého ročníka šou SuperStar sa len pred pár dňami pochválila honosným darom od predajcu detských potrieb v podobe luxusného značkového kočíka. Spolu s partnerom Makhmudom Muradovom sa preto rozhodla trendový módny kúsok vyvetrať, v tej chvíli ešte netušiac, akú odozvu tým vyvolá.

Monika Bagárová kočik

Poniektorým žienkam sa nepáčila čierna farba voza pre bábätko, avšak jedna pani to dotiahla na absolútny vrchol – Monike uštedrila niekoľko nepekných poznámok, aké by sa žiadnej mamičke ľahko nečítali. ,,Zase ten čierny kočár? Nabudúce budete postovať ugrilované dieťa?” zneli prvotné výčitky pobúrenej Češky, ktorá zašla ešte omnoho ďalej.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<

,,Poznám pár ľudí, ktorí nemali dostatok peňazí, a tak si zaobstarali čierny kočík, ale u bojovníka Makhmuda a jeho partnerky je to známka toho, že obaja flákali školu – hlúpi rodičia, hlúpe dieťa,” drzá komentujúca svojim vulgárnym vystupovaním mnohé ženy poriadne rozohnila, samotná speváčka sa však napokon zachovala prekvapivo vľúdne.

,,Nebláznite, ktorá milujúca mamička by nechala svoje dieťa ugrilovať? Je milé, že máte starosti, ale nemusíte sa báť. Keď je teplo, chodíme na prechádzku skôr na večer. Krásny deň prajem,” Monika Bagárová si rodinku obhájila so všetkou eleganciou, za čo si od fanúšikov vyslúžila nejednu pochvalu.

monika bagárová

Zdroj|Foto: Instagram/Bagarovamonika