Monika Bagárová si od konca mája užíva ten najúžasnejší darček pod slnkom, a to svoju dcérku Ruminku, ktorú má s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Okrem tejto krásnej udalosti mala ale mladá rodinka uplynulý víkend ďalší dôvod na oslavu – obľúbená speváčka oslávila v nedeľu 26. narodeniny,

Sympatickej brunetke blahoželalo prostredníctvom sociálnych sietí mnoho známych osobností, ako napríklad Patricie Pagáčová, Jan Bendig, Ivana Gáborík či v neposlednom rade Monikin uzbekistanský priateľ, ktorý siahol po vzore svojho darčeku z minulého roku. Fešný športovec tak možno pomaly vytvára milú a romantickú tradíciu, akú by určite neodmietla žiadna žena.

Aj tento rok Makhmud Muradov obdaroval svoju priateľku na narodeniny neuveriteľne krásnou a obrovskou kyticou červených ruží, ktorú si oslávenkyňa spoločne s Ruminkou a silákom natočila a pridala na sociálne siete.

Mamička si zatiaľ žiadnu bujarú párty nerobila, keďže sa s fanúšikmi na Instagrame rozlúčila už okolo desiatej večer, kedy im popriala dobrú noc. ,,Ďakujem vám všetkým za krásne priania k mojim dnešným narodeninám. Ďakujem, že ste so mnou, že mi píšte milé správy aj rady ohľadom Ruminky. Vážim si každé jedno z nich, aj keď nie som schopná na všetky odpovedať. Ďakujem, že ste!” Monika odkázala svojim vinšovníkom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika