Speváčka Monika Bagárová si síce užíva každodenné radosti a starosti spojené s materstvom, no na prezentáciu na sociálnych sieťach rozhodne nezanevrela. Česká kráska ohurovala už pár dní po cisárskom reze postavičkou ako z časopisu, teraz ale zachádza v módnych trendoch ešte ďalej!

Slávna hviezda zo šou SuperStar sa okamžite po narodení dcérky Rumie zaradila medzi TOP atraktívne maminy nášho šoubiznisu. Bagárová neustále srší obrovskou dávkou sviežej energie a so zhadzovaním popôrodných kilečiek si taktiež starosti robiť nemusí.

Monika Bagárová

Úspešná brunetka sa o čarovné momenty zo súkromia delí aj so sledovateľmi na Instagrame, ktorých počet už prekročil 700-tisícovú hranicu. Práve tam sa vie partnerka zápasníka Makhmuda Muradovova nielen perfektne odreagovať, ale tiež získať výhody, medzi aké patrí napríklad získavanie prepychových darov od predajcov detských potrieb.

monika bagárová dieta

Na svoje 26. narodeniny sa dočkala pozornosti, ktorá milovníčku vkusnej módy bezpochyby veľmi potešila. Monike pribudol do zbierky nový čierny kočík z luxusnej rady Cybex, aký sa u celebrít teší veľkej obľube.

Čierny voz pre dcérku, zdobený zlatým podvozkom, sa stal parádnym doplnkom pre speváčku, ktorá neváhala zladiť s narodeninovým prekvapením aj celkový outfit. Cena takéhoto skvostu pre bábätko sa pohybuje približne v hodnotách okolo 1200 eur, tmavovláska sa preto určite má čím na ulici popýšiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<

Monika Bagárová kočik

Zdroj|Foto: Instagram/Bagarovamonika