26-ročná hudobníčka Monika Bagárová sa presne pred dvomi mesiacmi stala mamou. Počas neplánovaného cisárskeho rezu priviedla na svet zdravú dcérku Rumiu, ku ktorej okamžite pocítila nehynúcu lásku. Slávna brunetka si materstvo naplno užíva a s dievčatkom si už strihla i veselé fotenie, kedy sa fotografovi podarilo zachytiť zopár veľmi podarených momentiek.

Dievčatko prišlo na svet za veľmi neočakávaných okolností, keďže porotkyňa šou SuperStar musela tesne pred veľkolepým finálovým večerom podstúpiť sekciu. Napokon ale všetko dobre dopadlo a speváčka si svoj rozkošný pokladík po pár dňoch priniesla domov.

monika bagárová dieťa

Na sklonku júla dovŕšila Rumia dva mesiace – malý sviatok oslávila pri milovanej maminke, s ktorou si zapózovala pred objektívom ako modelka. Na základe výsledných záberov sa zdá, že dcérka Moniky Bagárovej a Makhmuda Muradova patrí medzi veselé a temperamentné bábätka – zo snímok srší nielen čistá materinská láska, ale tiež pozitívna energia a prirodzená radosť spokojného anjelika. Tieto pózy sú ako stvorené do rámika!

Monika Bagárová dcéra

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Bagarovamonika