Speváčka Monika Bagárová sa koncom mája odobrala na materskú dovolenku, ktorú si plnými dúškami vychutnáva. Rozkošná Ruminka sa stala na profile známej Češky hviezdou číslo jedna, no podľa najnovších informácií sa zdá, že brunetkine aktivity siahajú omnoho ďalej.

Byť matkou bábätka a pracujúcou ženou zároveň nie je žiadna malina. Monika má však jeden obrovský bonus k dobru, keďže jej s malou princeznou pomáha nemalá časť rodiny. Možno práve preto učinila hudobníčka rozhodnutie vrátiť sa do štúdia len tri a pol mesiaca po pôrode.

monik bagarova

Monika fanúšikov milo prekvapila správou, že už v týchto momentoch zarezáva na novom diele. ,,Plánuješ do budúcna nejakú novú pesničku?” zaujímala sa verná obdivovateľka. ,,Áno, momentálne na jednej pracujem. Nebude trvať dlho a čoskoro sa s vami o ňu podelím!”

Skvelá správa od porotkyne poslednej série šou SuperStar bezpochyby mnohých ľudí nadchla. Speváčka Monika Bagárová totiž sľubuje návrat na hudobnú scénu len necelé štyri mesiace po absolvovaní náročného cisárskeho rezu – upadnúť do zabudnutia teda určite nemieni!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

monika bagarova

Zdroj|Foto: Instagram/Bagarovamonika