Dievčina, ktorú na Instagrame nájdete po menom nolongerfatjosie, má za sebou obrovskú premenu, za ktorú jej rozhodne zloží poklonu každá z vás. Kedysi obézna žena totiž zo seba dokázala behom roka spraviť príťažlivú dračicu s ukážkovými krivkami!

Josephine Desgrand odjakživa trpela nadváhou, pričom dlhé roky skúšala rôzne diéty. Avšak priznáva, že za štádium, kam sa dostala, si môže sama – ešte donedávna sa považovala za lenivú ženu, ktorej disciplína a sebazaprenie vôbec nič nehovorili. Každý pokus o chudnutie totiž po pár dňoch zlyhal na celej čiare.

Ten posledný ale blondínke vyšiel na jednotku s hviezdičkou, za čo môže kráska vďačiť najmä svojim blízkych – vpred ju poháňala ich nedôvera v to, že schudne. Okrem toho dievčinu inšpirovali premeny obéznych ľudí na štíhlych, ktoré videla na Instagrame. Práve preto sa tú svoju rozhodla taktiež dokumentovať, aby každému dokázala, že keď sa chce, všetko sa dá.

Josephine za jeden rok schudla úžasných 63 kilogramov! Po tom, ako mladá mamička zmenila stravovacie návyky a začala sa hýbať, sa tak zo sympatickej bacuľky stala doslova nová žena, ktorej prerod obdivujú tisíce ľudí z celého sveta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: honey.nine.com.au | Foto: Instagram/nolongerfatjosie,