Sueretta Emke síce nedisponuje postavou modelky, no zároveň sa neštíti obliecť si na seba kúsky, ktoré odhaľujú krivky. Práve takýto outfit sa však stal pri jej nedávnej návšteve reštaurácie kameňom úrazu.

Mladá žena v celoštátnom reťazci reštaurácií, ktorý zákazníkom ponúka rozsiahlu ponuku jedál vo forme švédskych stolov, zorganizovala pre svojho syna narodeninovú oslavu. Počas obeda ale bola v prítomnosti rodiny a priateľov napomenutá pre naozaj šokujúci dôvod.

Po tom, čo mamička vstala, aby si išla nabrať jedlo, za ňou prišla manažérka, ktorá ju informovala o tom, že svojím outfitom poburuje ľudí – vraj sa jeden zo zákazníkov sťažoval, že je oblečená príliš provokatívne. ,,Takže si mám dať niečo iné alebo odísť,” na Facebooku sa podelila o kurióznu príhodu mladá bacuľka, pričom ostatným ukázala, čo mala vlastne v daný okamih na sebe – klasické rifľové šortky a jednoduchý pásikavý top.

Sueretta si myslí, že ju zamestnankyňa reštaurácie na nevhodné oblečenie upozornila kvôli tomu, že nie je najchudšia, a preto v ňom nepôsobí príťažlivo. Napriek tomu, že sa brunetke spoločnosť Golden Corral za nepríjemný incident ospravedlnila a sľúbila, že jej pošle darčekové karty, ona sa i tak cítila poriadne ponížená, čomu sa vôbec nemožno čudovať. A čo si o Suerettinom outfite myslíte vy? Naozaj to ním prestrelila? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Facebook/Sueretta Emke