Minuloročný televízny trhák o chudnutí spravil zo svojich účastníkov doslova nových ľudí. Napriek tomu, že sa najväčším víťazom súťaže stal oficiálne len jeden z nich, všetci pred celým Slovenskom dokázali, že sú skutočne silní bojovníci. Výnimkou nebola ani Nikola Kuruczová, z ktorej aktuálnych fotiek odpadnete!

Nikola vstúpila do markizáckej súťaže Najväčší víťaz s váhou 114 kilogramov, ktorá bola pri jej 172 centimetroch naozaj nadpriemerná. A hoci v tom čase 23-ročná bacuľka na sebe poriadne makala, na finále to nestačilo.

Brunetka z Bernolákova však nepoľavila ani po tom, ako sa stiahla spred televíznych kamier – už pár týždňov po ukončení projektu sa na Instagrame pochválila naozaj viditeľnou premenou, pričom Nika sem tam neváhala pridať aj odvážnejší záber svojho tela.

Aktuálne sa síce Nikola fotkami postavy nepýši, no jej tvár hovorí za všetko – čím ďalej, tým je z nej krajšia ženská, ktorá by svojimi dokonalými črtami pokojne zatienila aj mnohé top modelky. Pri niektorých záberoch by sme dokonca ani neverili, že sa na nich nachádzala slečna, pred rokom úpenlivo bojujúca o titul najväčšieho víťaza.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/nikolkurucz