Po Vianociach majú mnohé z nás problém pozrieť sa na svoju postavu. Na páse nám vyskočila pneumatika a my sa dušujeme, že je načase sa pustiť do ďalšej drastickej diéty. Dôvodov, prečo to „nejde“, môže byť niekoľko. Podobne na tom bola aj Katarina Buening, ktorá roky bojovala s nadváhou. Skúšala všeličo, avšak kilá sa jej držali ako kliešť. Príčina nezdaru ju nakoniec poriadne zaskočila.

„Od detstva som bojovala s nadváhou, snažila som sa schudnúť, ale nešlo to,“ povedala pre Daily Mail. Nakoniec sa podrobila kompletnému lekárskemu vyšetreniu, ktoré odhalilo dôvod jej neúspechov. Katarina mala alergiu na určité potraviny! Lekár jej pomohol upraviť jedálniček, dievčina začala chudnúť a za 16 mesiacov dala dole neuveriteľných 35 kilogramov! Nevhodné potraviny spôsobovali v jej tele zápaly, a preto sa jej nedarilo schudnúť. Všetko sa však nakoniec ,,otočilo”, dokonca sa jej zdravá strava a šport natoľko zapáčili, že začala sama trénovať body fitness.

32-ročná žena vyskúšala všetky možné diéty. Paleo, Adkinsovú diétu, polievky na chudnutie, no nič nefungovalo. Nebesia prosila o odpoveď a práve tie ju nasmerovali k lekárovi. Počas 28 dňovej výzvy, pri ktorej zmenila jedálniček, schudla neuveriteľných 14 kilogramov. Z konfekčnej veľkosti 20 sa dostala na veľkosť 14. Prešla si viacerými zdravotnými problémami, ktorých príčinou bola práve nadváha. Zmocnila sa ju depresia, samovražedné myšlienky, bolesť kĺbov, únava a akné. Po zmene stravy sa jej zdravotný stav rýchlo zlepšil.

Neuveriteľná 28 dňová premena

Kde je vôľa, tam je cesta. Katarina je toho dôkazom!

Z Kataríny je nádherná žena
A šťastná :-)

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Michaela G.
Som odchovaná na poctivej oravskej slanine, no presadila som sa k Nitre. Písanie ma fascinovalo od detských čias Brava, som autorkou ženských románov.:-)