,,Baby nebude sedieť v kúte!” Príbeh filmu Hriešny tanec si získal každú z nás a prevedenie v hlavnej úlohe s Jennifer Grey a Patrikom Swayzem bolo naozaj obdivuhodné. Ubiehajúce roky sa však podpísali aj na chutnej Baby, ktorá sa rozhodla bojovať proti času plastickými operáciami. 

Herečka Jennifer Grey stvárnila vo filme Hriešny tanec mladú Frances, prezývanú Baby, ktorá sa zamiluje do tanca aj do príťažlivého inštruktora Johnyho. Kultový film vyšiel v roku 1987 a herečka sa za tú dobu zmenila na nepoznanie. Kvôli množstvu plastických operácií, ktoré Jennifer podstúpila, by ste ju dnes naozaj nepoznali.

Jennifer podstúpila plastiku nosa, zväčšenie pier a vyhladenie vrások. Jej zmenu označujú americké médiá za jednu z najhorších plastických výtvorov v histórií, ktorý mal v jej kariére údajne za následok veľký posun späť. Dnes 56-ročná herečka kedysi randila s Matthewom Broderickom, Johnnym Deepom a v roku 2001 sa vydala za režiséra Clarka Gregga, s ktorým má dcéru Stellu.

V roku 2010 vyhrala americkú verziu šou ,,Let’s Dance”

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.