S tehuľkami po štyridsiatke sa v posledné dni akoby vrece roztrhlo. Po hviezdej Jennifer Lopez je ďalšou kráskou na zozname herečka Natalia Streignard, ktorá sa môže tešiť na príchod svojho tretieho dieťatka! ,,Sladká Valentína” sa s radostnou správou a rastúcim bruškom pochválila na sociálnej sieti.

Venezuelská kráska, ktorú si môžete pamätať najmä z telenoviel ,,La Tormenta: Pokušenie lásky” či ,,Sladká Valentína”, má obrovský dôvod na úsmev. Úloha matky je pre ňu najdôležitejším životným poslaním, a preto jej návrat na televízne obrazovky vôbec nechýba. Tehuľka sa o radostnú novinu podelila pred týždňom na sociálnej sieti Instagram, kde fanúšikom oznámila, že s manželom Donatom Calandriellom sú v 17. týždni tehotenstva a je najšťastnejšou ženou na svete. Napísala tiež, že sa cíti kráľovsky, plná energie a ak si niekto myslí, že je na to už neskoro, tak nikdy nie je neskoro, pokiaľ je v srdci veľa lásky. Krásne vyjadrenie, držíme palce, aby všetko prebehlo v poriadku!

Natalia, ktorá má s manželom dcérku Giu a syna Jacquesa, oslávi začiatkom septembra svoje 45.narodeniny. Pre zaujímavosť, Donato je jej druhý manžel, vzali sa v roku 2008. Prvým manželom bol známy kubánsky herec Mario Cimarro, s ktorým bola 7 rokov, no nemali žiadneho potomka. Odvtedy sa neoženil.

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram, knownpeople.net