Sociálne siete sú skvelou živnou pôdou pre uverejňovanie príbehov, aké nás z času na čas dokážu poriadne rozveseliť. Keď sa mladá Angličanka Gemma podelila o príhodu s nevydareným nákupom jej babky, príspevok sa okamžite stal virálnym takmer po celom svete.

Tisíce ľudí z rôznych kútov sveta zdieľalo facebookovú historku sympatickej blondínky, ktorá sa pri pohľade na obsah nákupu vlastnej starej mamy nevedela prestať smiať. 76-ročná Rosemarie sa vybrala do obchodu, no až na mieste zistila, že si doma zabudla dioptrické okuliare.

babka

Práve to bol dôvod, prečo sa dopustila chyby, po ktorej sa pred zvyškom rodiny neskutočne hanbila. Stará pani si totiž chcela kúpiť krabičku s obľúbeným čajom, no keďže dobre nevidela, siahla po podobnom balíčku, čo najviac pripomínajúcom vytúžený nápoj.

Až po návrate domov sa ukázalo, že v taške s nákupom sa namiesto čaju nachádzalo obrovské balenie kondómov známej značky, čo najviac pobavilo hlavne veselú 29-ročnú vnučku. Tá sa rozhodla výrobok do supermarketu vrátiť, nakoľko nikto z famílie o takmer dvadsať eurové multi balenie prezervatívov nestál. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kondomy

Zdroj: Twitter/Kennedy News and Media | Foto: Twitter, Facebook/Gemma New, Pixabay