Zvrátené, no reálne. Se*uálne bábiky nie sú v dnešnej dobe ničím výnimočným, takže ak vám už nestačí teplo ľudského tela a máte pár tisíc eur nazvyš, nie je problém si takúto “hračku” zaobstarať. Ak vám príde čudné ťahať si do postele kus plastu, pripomínajúci skutočného muža, pri nasledujúcich riadkoch vás pravdepodobne zamrazí ešte viac! 

Anglická organizácia menom StopSo vyvolala poriadny rozruch krátko potom, ako vyhlásila, že se*uálne bábiky by mali byť dostupné pre pe*ofilov na predpis. Organizácia, ktorá sa snaží zvrhlíkov liečiť terapiou totiž tvrdí, že bábiky môžu pe*ofilov zastaviť pred ubližovaním skutočným deťom.

Dovoz takýchto bábik do Anglicka je nelegálny, paradoxom však je, že ich vlastnenie nie je protizákonné. Bábiky, ktoré sa v Spojenom kráľovstve “tešia veľkej obľube”, sa predávajú na internetových stránkach, ako napríklad Amazon či Ebay. Riaditeľ Národnej Kriminálnej Agentúry (NCA) Hazel Stewart však tvrdí, že nechutný fenomén môže slúžiť aj ako návnada pre policajné vyšetrovanie. Od marca tohto roku totiž zadržali 123 bábik, ktoré ich naviedli až k 120 delikventom. Siedmi skončili za mrežami za detskú po*nografiu a ďalší čelia rôznym obvineniam.

Rozporuplná debata sa však tiahne ďalej: ,,Môže nastať situácia, že za mnou príde pacient, ktorému sa páčia malé deti a potrebuje pomoc. Touto metódou môžeme zabezpečiť, že svoju túžbu nepremení na trestný čin, a teda nikdy neublíži dieťaťu. Predpis na používanie takýchto bábik v rámci terapie a pod dohľadom môže pomôcť jednotlivcom neprekročiť zákon a prebrať kontrolu nad svojim správaním. Chceme, aby sa v dnešnej spoločnosti tínedžer nebál prísť za mamou s tým, že je pe*ofil a ona bude vedieť, ako mu pomôcť,” tvrdí riaditeľ organizácie StopSo pre pomoc se*uálnym delikventom Juliet Grayson.

Anglická organizácia na ochranu detí (NSPCC) však odmieta akúkoľvek “prevenciu” pre pe*ofilov pomocou bábik a tvrdí, že ich používaním sa dosiahne presný opak. Zvrhlíkom príde ich správanie časom úplne normálne, čoho obeťou budú nevinné deti. Všetky spomínané organizácie v Anglicku okrem StopSo sa teda momentálne snažia “prehovoriť do duše” autoritám, aby zmenili dieru v zákone a my pevne veríme, že sa im to podarí.

Zdroj: thesun.co.uk, Facebook/PlayGround | Foto: Instagram, YouTube