Pred pár dňami sa na sociálnej sieti objavilo video, ktoré okamžite zaplavilo zahraničné médiá i internetové kanály. Mamička Monique pochádzajúca z Arizony totiž uverejnila šokujúcu nahrávku priamo z pôrodnice, zachytávajúcu náhly zvrat udalostí krátko po narodení novorodenca.

V americkej nemocnici došlo k otrasnému incidentu priamo počas pôrodu dvojičiek. Keďže si hrdý otecko významné momenty natáčal na kameru, podarilo sa mu nečakane zachytiť aj hororovú scénu, kedy jedno z dievčat nešikovnému lekárovi vypadlo z rúk.

Najhoršiemu zabránila veľmi pohotová sestrička – tá v poslednej chvíli bábätko zachytila a predišla tak fatálnym následkom. Nahnevaní rodičia sa však krátko nato museli vyrovnávať so správou, že dieťatku sa zistilo krvácanie do mozgu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rodičia teraz od vedenia nemocnice žiadajú nápravu a poriadne prešetrenie desivých udalostí, ku ktorým došlo v osudný deň narodenia dvojičiek. Podľa tvrdenia otca sa manželom doktor doteraz neospravedlnil a aj v čase incidentu sa vraj tváril, ako by tam ani nebol, pričom sa nezmohol na jediné slovo.

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.