Austrálčanka Stefania Ferrario je často označovaná za plus size modelku, ale ona toto tvrdenie odmieta. Fotkou s nápisom “som modelka” dáva jasne najavo, že súčasný ideál ženskej krásy, ktorú nám ponúka svetový modeling, má od skutočnej ženskej krásy veľmi ďaleko!

Stefania Ferrario je 23-ročná austrálska modelka, ktorá stála za vznikom hnutia s názvom #DropThePlus. Toto hnutie bojuje proti tomu, aby sa ženy v modelingu delili na modelky a plus size modelky. Dúfajme, že ide o jeden z prvých krokov, ktoré naštartujú svetovú módu k trendu, v ktorom nebude vychudnutá postava typu kosť a koža považovaná za atraktívnu. Označenie ,,plus size” pre postavu, akú má Stefania, je naozaj varovným signálom, že súčasné modelingové agentúry zabíjajú krásu ženských kriviek a stavajú do popredia vychrtliny, ktoré aj tak väčšinu chlapov nepriťahujú.

Stefania Ferrario má krásnu ženskú postavu

Stefania Ferrario Stefania Ferrario Stefania Ferrario Stefania Ferrario

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)