Radostiam i strastiam z očakávania nového prírastku do rodiny čelí každý budúci rodič. Zrazu premýšľate nad tým či ste na príchod dieťatka pripravená, či máte v zásobe dosť plienok a v neposlednom rade vyberáte pre svojho drobčeka vhodné meno. Samotná príprava na príchod nového človiečika je síce krásna, no zároveň dosť vyčerpávajúca. Aké to však musí byť, keď vás pri tom sleduje celý svet?

Mila Kunis a Ashton Kutcher sú momentálne asi najsledovanejším párom svetového šoubiznisu a je len otázkou času, kedy privedie krásna herečka na svet svoje druhé dieťa. Dvojica, ktorá sa zoznámila ešte v teenagerskom veku počas natáčania obľúbeného seriálu ,,Tie roky sedemdesiate”, tvorí oficiálny pár od roku 2012. Po dvoch rokoch spolužitia sa zasnúbili a v októbri 2014 sa im narodila prvá dcérka Wyatt. Ako sa zdá, už onedlho pribudne k rozkošnému dievčatku malý braček!

Kedže sa termín pôrodu už nezadržateľne blíži, dvojica sa snaží svojmu potomkovi vybrať vhodné meno. Každý z nich má však na vec iný názor a na mene dieťatka sa nie a nie dohodnúť. Ashton je známy predovšetkým svojim zmyslom pre humor, čo sa zjavne odzrkadlilo aj pri jeho nevšednom návrhu. Ako uviedol v nedávnom rozhovore v talkshow Conana O´Briena, svojho syna túžil pomenovať ,,Hawkeye” podľa obľúbeného lekára zo seriálu M*A*S*H, čo však krásna Mila okamžite zmietla pod koberec. Herec si totiž vždy predstavoval, že jeho syn by mohol byť v budúcnosti lekárom. Nakoniec však všetko dobre dopadlo a ako sa zdá, Ashton a Mila vybrali spoločnými silami jedného favorita, o ktorom však už herec odmietol prezradiť viac.

Mile tehotenské bruško rozhodne pristane, čo poviete?

#AshtonKutcher #MilaKunis #WyattKutcher

A post shared by Ashton Kutcher & Mila Kunis (@ashtonmila) on

 

#MilaKunis

A post shared by Ashton Kutcher & Mila Kunis (@ashtonmila) on

 

#MilaKunis #AshtonKutcher #WyattKutcher

A post shared by Ashton Kutcher & Mila Kunis (@ashtonmila) on

 

#MilaKunis out and about Friday

A post shared by Ashton Kutcher & Mila Kunis (@ashtonmila) on

Čo všetko ešte Ashton prezradil si môžete pozrieť v nasledujúcom videu

Zdroj/Video: YouTube | Foto: Instagram, wallpaperscraft.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.