Prominentný herecký pár Ashton Kutcher a Mila Kunis momentálne očakáva svoje druhé dieťa. Tehotná Mila Kunis v rozhovore pre rozhlasovú reláciu On Air prezradila, čo majú budúci dvojnásobní rodičia po narodení ďalšieho potomka v pláne!

Mila Kunis a Ashton Kutcher sa zoznámili pri nakrúcaní populárneho seriálu Tie roky sedemdesiate a v roku 2012 spolu začali randiť. O dva roky neskôr, konkrétne v októbri 2014, sa im narodila ich prvá dcérka Wyatt Isabelle. Mila a Ashton vtedy ešte neboli zosobášení. Svadbu mali až v roku 2015 a vyvolali ňou v Hollywoode menší rozruch, pretože ich obrad prebehol v absolútnej tajnosti. Prominentný pár sa objavil na titulke všetkých bulvárnych médií aj tento rok, a to v júni, kedy sympatická dvojica časopisu People oznámila, že spolu čakajú ďalšie dieťa.

Ashton Kutcher Mila Kunis tretie dieťa
Mladá rodinka na prechádzke.

Mila Kunis si momentálne užíva svoje tehotenstvo a spoločne s manželom sa pripravuje na príchod druhého potomka, ale ten nemusí byť posledným prírastkom do mladej rodiny! Mila totiž v rozhovore pre rozhlasovú reláciu On Air prezradila, že okamžite po narodení dcéry Wyatt Isabelle obaja s Ashtonom vedeli, že chcú ďalšie dieťa. Rodáčka z Ukrajiny vyhlásila, že v momente, keď sa im narodí druhý potomok, okamžite budú obaja vedieť, či ešte chcú aj tretie bábätko alebo nie. ,,Naozaj verím, že človek vie, kedy je jeho rodina kompletná,” uzavrela svoje úvahy o treťom dieťati 32-ročná herečka.

Foto: Facebook.com, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)