Pred niekoľkými hodinami bol na YoTube zverejnený noví hit v podaní jedných z najväčších popových hviezd súčasnosti. Ariana Grande a Justin Bieber naspievali krásny romantický duet s karanténnou tématikou Stuck With U, pričom z tejto spolupráce profituje detská charitatívna organizácia First Responders.

Dvojica spieva o tom, aké dôležité je byť v týchto ťažkých časoch doslova nalepený na tých, ktorých milujeme, alebo na to, čo milujeme. Či už ide o vašu polovičku, víno či domáce zviera, ba aj seba samých.

žena tancujúca so psom

pitie cez internet

Rozkošný videoklip sa skladá z krátkych videí od fanúšikov a priateľov speváckej dvojice. Môžete si tam všimnúť Kendall a Kylie Jenner, Gwyneth Paltrow s Bradom Falchukom, Demi Lovato a mnoho ďalších, ktorí sa viac než ochotne zapojili, aby pomohli dobrej veci.

koláž videí

Samozrejme, že súčasťou videa sú aj samotní autori s polovičkami. Justina a jeho manželku Hailey Baldwin už poznáme, no Ariana ukázala nový úlovok Daltona Gomeza (27) a vzťah s ním potvrdila romantickým tancom. Dvojica sa síce stretáva dlhšie, no románik sa snažila držať mimo verejnosť. Teraz svoju lásku zaľúbenci konečne zoficiálnili, a tak všetkým konšpirátorom zavreli ústa. Novému páru držíme palce!

Ariana Grande s priateľom

Zdroj: mirror.co.uk/| Foto: youtube.com