Uplynulý rok ovládli plátna kín traja fešáci – Bradley Cooper (Zrodila sa hviezda), Rami Malek (Bohemian Rhapsody) a Jason Momoa (Aquaman), ktorým by ženy po celom svete zniesli aj modré z neba. Práve posledný menovaný pánko však radikálne zmenil imidž a zbavil sa svojej povestnej brady! Bude sa vám páčiť i bez nej?

Joseph Jason Namakaeha Momoa, známy skôr len pod menom Jason Momoa, sa preslávil najmä vďaka seriálu Hra o tróny, kde stvárnil postavu vodcu bojovného kmeňa Dothrakov Khala Droga. Ešte väčší úspech sa však dostavil s príchodom fimového kinohitu Aquaman, vďaka ktorému si zarastený fešák omotal okolo prsta nejednu dámu.

Jason Momoa

Pod popularitou u ženského publika sa určite podpísal aj “drevorubačský” imidž havajského herca, ktorý ho odlišoval od zvyšnej časti kolegov. Ten je však už minulosťou, 39-ročný krásavec dal totiž svojej charakteristickej brade zbohom, čo naposledy urobil v roku 2012.

Jason Momoa

Americký herec si tento radikálny krok nahral aj na video, v ktorom fanúšikom vysvetlil, prečo sa porastu na tvári rozhodol zbaviť. ,,Aquaman sa snaží robiť to najlepšie, čo môže – pre moje deti, pre vaše deti, pre svet,” uviedol. ,,Vyčistite oceány, vyčistite krajinu. Milujem vás,” dodal na záver “nový” muž, ktorý sa oholil preto, aby upozornil na recykláciu a záchranu planéty zabíjanú plastami. Tak čo, spoznali by ste slávnu hviezdu?

Jason Momoa

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, eonline.com | Foto: backgroundimagehd.com, wallpapersmug.com, YouTube