Vychýrená slovenská make-up artistka Lucia Sládečková je slobodnou pracujúcou mamičkou, ktorá pri výchove 4-ročnej dcérky Lýdie zastáva úlohu oboch rodičov. S otcom princeznej sa totiž populárna vizážistka rozišla ešte počas tehotenstva. Obdivuhodná kráska sa teraz podelila o krutú konverzáciu s neznámou osobou. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že Lucid nežije s otcom svojej dcérky a dokonca začiatkom roka priblížila dôvody neľahkého rozhodnutia. Avšak pri pohľade na malú rozkošnú blondínku je jasné, že má všetko, čo k životu dieťaťa potrebuje, a to vrátane lásky, ktorou ju mamička obdarúva za oboch rodičov.

Atraktívna plavovláska sa tentoraz podelila s fanúšikmi o krutú správu, ktorú jedno ráno obdržala od anonyma: ,,Hrozná matka ste… Moja malá má aspoň otca!” Pôvabná vizážistka sa však drsnými slovami nenechala rozhodiť.

,,Moja, našťastie, nie. Užite si ho,” reagovala Lucia a celú konverzáciu zverejnila, načo sa ale neznáma osoba rozhodla ďalej špárať v cudzích záležitostiach. ,,Trafili sme achilovu pätičku, keď dávaš na príbeh? Malá sa pýta, kde je tatino?” Po týchto slovách sa už populárna influencerka rozhodla kritičke vyčistiť žalúdok.

,,Vy si myslíte, že ste sa ma dotkli? Alebo ma nahnevali? S hlúposťou ľudí nedokážem bojovať. Hlúpa a zlá je najhoršia kombinácia, takže si tento status naďalej strážte ako prvenstvo. Ja Vám prajem, aby ste sa mali presne tak, ako vysielate. A dúfam, že sa Vám to vráti. Je mi  ľúto, že máte dieťa!!! Ste primitívna a Vaše dieťa bude len trpieť,” odkázala v správe obľúbená Slovenka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/lucidstyle_official