Ak ste sa niekedy zasmiali nad trápnosťou Miley Cyrus vo videoklipe k jej skladbe ,,Wrecking Ball”, potom ste ešte nevideli najnovšiu paródiu, ktorú ma na svedomí americká herečka Anne Hathaway. Oscarová herečka je ženská na správnom mieste a s guľami a striptízom to vie rozhodne lepšie, ako jej mladšia kolegyňa.

V Amerike sú ľudia zvyknutí na rôzne zábavné súťaže a show, kde zväčša vystupujú osobnosti svetového kalibru. V najnovšej časti show ,,Lip Sync Battle” si v súboji zmerali sily dve herecké krásky, Anne Hathaway a Emily Blunt, ktoré parodovali skladby vo veľkom štýle. Kým si Emily vybrala Janis Joplin a ,,Piece of My Heart”, Anne všetkých odrovnala recesiou singla od Miley Cyrus, ,,Wrecking Ball”. Strhávanie oblečenie, skákanie na demolačnú guľu a najmä oblizovanie kladiva zvládla na výbornú. Presvedčte sa sami :)  

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)