Kto chce mať krásnu a žiarivú pleť, čistenie tváre by malo byť preňho alfou omegou. Anna sa rozhodla pre presný opak – v rámci experimentu sa neodlíčila celý mesiac.

Dôkladné odličovanie a čistenie pleti častokrát ignorujeme – ruku na srdce, ako často ste tak unavená, že zvyknete zaspať s make-upom na tvári? To sa však následne môže odraziť vo forme menších nedokonalostí, pričom pri pravidelnom zanedbávaní vyzerá tvár o poznanie staršie.

Anna si zmyslela, že viac nebude podporovať kozmetické značky, ktoré sa snažia od ľudí lanáriť peniaze. Produktom na čistenie pleti tak dala na mesiac zbohom. Ešte predtým ale navštívila dermatológa, ktorý jej pokožku vyčistil.

Nová rutina 40-ročnej mamičky spočívala v tom, že si počas sprchovania ráno umyla tvár a potom na ňu naniesla make-up, na oči linku, na mihalnice špirálu a na pery balzam. Po 30 dňoch žena zistila, že to nebol najlepší nápad. Experiment jej zväčšil póry či popraskal pleť – tá podľa odbnorníka zostarla o desať rokov. A hoci po správnych ošetreniach by sa mala, našťastie, zregenerovať, blondínka môže slúžiť ako odstrašujúci prípad.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/amandoohoje, anna.pursglove, Facebook/Farma&Family